גילוי נזילות מים

גילוי נזילות מים

אנו מניחים שהגעתם עד הלום, לקריאה של מאמר זה, בוודאי בגלל שאתם סובלים מנזילת מים בבית שלכם. ככלות הכול, כידוע, "ידע זה כוח". לנזילת מים בנכס קיימות שתי סיבות מרכזיות. נזילות מן הצנרת. או לחלופין כשל כל שהוא באיטום. כיום נדון בהרחבה על נושא נזילות מהצנרת. מרבית הצנרת בנכסים מצויה מאחורי קירות הבית, או לחלופין מתחת למרצפות הבית. באופן כזה שעין המתבונן אינה יכולה להבחין בנזילת המים. ועוד יותר קשה לדעת לאשורו מה מצב נזילת המים. בעוד הצנרת נמצאת במקום, הינה מתבלה. צוברת חלודה. וכן נהפכת להרבה יותר פגיעה. מצבים שכאלו מחייבים הזמנת אינסטלטור, לשם גילוי נזילות מים מבעוד מועד.

האם להזמין מיד שרברב לשם גילוי נזילות מים?

כל נזילה, ולא משנה מה חומרתה, מחייבת טיפול יסודי ומקצועי של שרברב. כאשר, כמובן, מומלץ למצוא אינסטלטור מנוסה, אשר עושה שימוש רק בציוד מתקדם ועכשווי. אין להעלים עין מכל נזילת מים. פשוטה כחמורה. אף במידה ואתם רק סבורים לרגע, כי יש לכם נזילת מים, במידה ולא תטפלו לאלתר בנזילה, המצב מפה רק ילך ויחמיר. הדבר יבוא לידי ביטוי בהוצאה כספית ניכרת, ולהחמרה של הבעיה. איך שהבחנתם בנזילה, צרו מיד קשר עם בעל מקצוע, על מנת שיבצע בביתכם גילוי נזילות מים. ושוב, הקפידו על אינסטלטור או שירותי ביובית, שעושים שימוש רק עם ציוד עכשווי ומתקדם, אשר אפשר באמצעותו לבצע תיקונים מרחוק, בלי כל הסבת נזק למרצפות או לקירות המבנה.

מי אמון על גילוי נזילות מים?

קיימים שרברבים, או עובדי חברת ביובית, שאמונים על גילוי נזילות מים. לא כולם מומחים לגלות נזילה של מים. רצוי שתבררו זאת מלכתחילה עם איש המקצוע, עוד בשיחה הראשונית בטלפון. כמו בכל תחום, כך גם בתחום של גילוי נזילת מים, אל תיחפזו בסגירת העסקה עם איש המקצוע הראשון שתמצאו. שאלו לחוות דעתו המקצועית. ערכו סקר שוק. תדרשו עוד לפחות שלוש הצעות מחיר, עד שתהיו שלמים עם ההחלטה שלכם.

האם גילוי נזילות מים מחייב שימוש במצלמה תרמית?

על השאלה – האם גילוי נזילות מים בהכרח מחייב שימוש במצלמה תרמית? ישכיל להשיב רק שרברב מנוסה ומקצועי. הוא ישיב לכם רק כאשר יגיע לבית שלכם, ויתחיל להעריך את מצב הנזילה. בני האדם בעלי נטייה להאמין, כי אבחון מצב מקיף דורש שימוש של מצלמה תרמית. אבל לאמתו של דבר, לאו דווקא. משמעותי שתבינו, כי לעתים יש מכשירים שונים שיותר מתאימים לפעולה שכזאת. מצבים שאין מחייבים את השימוש של מצלמה תרמית. ולכן, לא כדאי לכם להיות עקשניים, בכל הנוגע לשימוש באמצעים טכנולוגיים, מכיוון שאולי כל האמצעים הללו יגרמו לכם לשאת בהוצאות כלכליות הרבה יותר יקרות. וזה בהחלט מיותר.