צילום צנרת

צילום צנרת

בוודאי חוויתם, לא פעם אחת, סתימה בביוב הבית שלכם. האינסטינקט הראשוני שלכם היה לזמן לאלתר שרברב. הוא בא וטיפל בבעיה. אך לרוע המזל הבעיה לא פסקה, ונאלצתם לסבול מהמצב שוב ושוב. הבעיה מרמזת על כשל מסוים במערכת של הצנרת, בביוב. על מנת להפסיק "לשים פלסטר על הפצע", עליכם לטפל בשורש הבעיה. משמע – לזמן בעל מקצוע, על מנת שיבצע צילום צנרת. בדרך כלל, הצילום של הצנרת נעשה תוך כדי שימוש בסיב אופטי. כך מצלמים את פנים הצינור, מאבחנים ומאתרים את הבעיות בצנרת. הצילום היסודי הזה עוזר להבין איזה שיטת טיפול הכי אפקטיבית לצנרת.

במה מסייע צילום צנרת?

כל נכס מכיל, כידוע, מערכת של ביוב. התפקיד של המערכת, באופן כללי, הוא להעביר את המים מהנוחיות ומהמקלחת. בהתרחש פיצוץ בצנרת, מן הקיר, לא תמיד אפשר לדעת היכן הפיצוץ נמצא. מה שגלוי לעין הוא רק כתמי מים. אותם כתמים מתפשטים על גבי הקירות. כיצד פותרים מצב ביש זה? אתם בוודאי סקרנים כעת לדעת. ובכן, יש כיום פתרונות מהירים ויעילים. איש המקצוע מצויד בציוד טכנולוגי, אשר באמצעותו הוא מבצע צילום צנרת. לא כל בעל מקצוע מכיר עד תום את מערכת הצילום המתקדמת הזאת. חלקם פועלים במתכונת של ציוד מיושן יותר. מה שבהכרח יגדיל את ההוצאה הכספית שלכם…

מהם המקרים שמחייבים צילום צנרת?

קיימים כל מיני תרחישים, שלאורם יש לבצע צילום צנרת. החלטנו להביא לפניכם את המשמעותיים ביותר מהם. כדלקמן –

  • באם אתם מבחינים בריחות נוראיים בדירה שלכם. סביר להניח, כי ריחות רעים לא יובילו אתכם לגלות היכן הבעיה טמונה. שמא נסתמה מערכת הביוב בבית שלכם. תוכלו לפתור אותה על ידי קריאה לאיש מקצוע, אשר יצלם את המקום, ויצביע על שורש הבעיה.
  • מערכת הביוב יכולה להיסתם בשל כניסה של אלמנטים שומניים. הללו בעלי נטייה, עם הזמן, להצטבר, תוך כדי יצירה של סתימה. על ידי הצילום של הצנרת אפשר לאתר באופן ספציפי היכן התרכזו השומנים. ואחר כך מבצעים ניקיון יעיל שלהם.
  • כאשר נעשה ריכוז של מי גשמים, אשר יצרו עומס במערכת הביוב. אותם מי הגשמים נכנסים מחורי הניקוז החיצוניים למערכת הביוב בבית שלכם. הבעיה אינה טמונה בהם, אבל הינם עשויים ליצור עומס שמסב לבעיה של נזק באיטום של הצנרת. את הבעיה אפשר לפענח על ידי הצילום, כאמור.